Series
Ratings
69
GoblinRated ★ 3.5
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 3.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 3.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
Waiting for LoveRated ★ 3.0
Blue TowerRated ★ 3.0
H.I.TRated ★ 4.5
Sharp2Rated ★ 4.0
Love Story in HarvardRated ★ 2.5
Athena: Goddess of WarRated ★ 3.0
Prince HoursRated ★ 3.5
Hello, FranceskaRated ★ 1.5
Time Between Dog And WolfRated ★ 3.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Bad GuyRated ★ 4.5
I Need Romance Season 3Rated ★ 3.5
BrainRated ★ 4.5
Behind the White TowerRated ★ 5.0- Nine Tailed FoxRated ★ 2.5