Series
Ratings
174
Succession Season 2Rated ★ 3.5
The SopranosRated ★ 5.0
Made In Korea Season 1Rated ★ 1.5
The SopranosRated ★ 4.0
PluribusRated ★ 3.0
Slow Horses Season 1Rated ★ 2.0
The SopranosRated ★ 4.0
The SopranosRated ★ 3.5
The PenguinRated ★ 2.0
The SopranosRated ★ 3.5
Alien: EarthRated ★ 1.5
The Rehearsal Season 2Rated ★ 2.5
The Rehearsal Season 1Rated ★ 3.0
LazarusRated ★ 2.0
S LineRated ★ 0.5
SuccessionRated ★ 3.5
The Bear Season 4Rated ★ 2.0
I Know This Much Is TrueRated ★ 3.0
Squid Game Season 3Rated ★ 0.5
The StudioRated ★ 2.5