Series
Ratings
16
Bloodhounds Season 2Rated ★ 2.5
Stranger Things Season 5Rated ★ 2.5- Unknown SeoulRated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 1.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Generation KillRated ★ 4.5
The PacificRated ★ 5.0
Band of BrothersRated ★ 5.0
Hellbound Season 1Rated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
YonderRated ★ 2.5
Narco-SaintsRated ★ 3.5