Series
Ratings
23
LIFERated ★ 4.5
StrangerRated ★ 4.5
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 2.5
PastaRated ★ 3.0
Abnormal SummitRated ★ 4.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 3.5
The King's DoctorRated ★ 3.0- Lee Sang That Lee SangRated ★ 4.0
God's Gift - 14 DaysRated ★ 5.0
Coffee PrinceRated ★ 4.5
A Gentleman's DignityRated ★ 2.5
Secret GardenRated ★ 5.0
Master's SunRated ★ 5.0
Jealousy IncarnateRated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
Bad GuyRated ★ 3.5
Worlds WithinRated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 4.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0
High Kick Through The RoofRated ★ 3.5