Series
Ratings
11
Descendants of the SunRated ★ 4.5
Another Miss OhRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 3.5
Jewel in the PalaceRated ★ 3.5
Incomplete LifeRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.0- War of MoneyRated ★ 3.0
Hello, FranceskaRated ★ 3.0
High Kick Through The RoofRated ★ 2.0
High KickRated ★ 2.5
Fabulous BoysRated ★ 3.0