Titles you rated
Delicious in DungeonRated ★ 3.5
Severance Season 1Rated ★ 3.5
GlitchRated ★ 4.5
Mr. PlanktonRated ★ 3.5
Save Me Season 2Rated ★ 3.0
Save MeRated ★ 3.0
Lovely RunnerRated ★ 2.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.0
Rick and Morty Season 8Rated ★ 3.5
How I Met Your MotherRated ★ 4.0
How I Met Your MotherRated ★ 4.0
Rick and Morty Season 7Rated ★ 4.0
Rick and Morty Season 6Rated ★ 3.5
How I Met Your MotherRated ★ 4.0
How I Met Your MotherRated ★ 4.0
Rick and MortyRated ★ 3.5
Rick and MortyRated ★ 3.5
How I Met Your MotherRated ★ 4.0
How I Met Your MotherRated ★ 4.0
Rick and MortyRated ★ 4.0