Series
Ratings
59
Life Is BeautifulRated ★ 4.5
Yeah, That's How It IsRated ★ 4.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.0
Seoyoung, My DaughterRated ★ 4.0
New HeartRated ★ 4.0
Jealousy IncarnateRated ★ 4.5
Flower Boy Next DoorRated ★ 4.5
She Was PrettyRated ★ 5.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0
Dream HighRated ★ 3.5
Rooftop PrinceRated ★ 4.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 3.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.5
Coffee PrinceRated ★ 4.0
Queen In-hyun's ManRated ★ 4.5
Shopaholic LouisRated ★ 4.0
Digimon TamersRated ★ 4.5
Digimon Adventure 02Rated ★ 5.0
Worlds WithinRated ★ 5.0
The LegendRated ★ 3.5