Movies
Ratings
1682
Speak No EvilRated ★ 2.5
War MachineRated ★ 2.5
The HouseRated ★ 3.5
Project Hail MaryRated ★ 3.5
BallerinaRated ★ 3.0
ReptileRated ★ 2.5
A BedsoreRated ★ 3.0
The Greatest ShowmanRated ★ 1.0
FlowRated ★ 4.0
Once We Were UsRated ★ 3.0
BugoniaRated ★ 3.0
A Quiet Place: Day OneRated ★ 3.0
The RIPRated ★ 3.0
The NetRated ★ 2.5- The Land of Morning CalmRated ★ 3.0
- The UglyRated ★ 3.0
The Great FloodRated ★ 2.0
Legally Blonde 2: Red, White & BlondeRated ★ 2.5
The KillersRated ★ 2.5
The Sum of All FearsRated ★ 2.5