Movies
Ratings
606
MaudieRated ★ 5.0
The Truman ShowRated ★ 5.0
Just Go with ItRated ★ 3.5
We're the MillersRated ★ 3.5
Murder MysteryRated ★ 3.5
MalenaRated ★ 4.5
Prince of Persia: The Sands of TimeRated ★ 3.5
Green BookRated ★ 4.5
GoldRated ★ 4.5
(500) Days of SummerRated ★ 4.5
Soul MateRated ★ 4.5
PoetryRated ★ 4.5
LifeRated ★ 4.0
Born to Be BlueRated ★ 5.0
Donnie BrascoRated ★ 4.5
The GodfatherRated ★ 4.5
Betty BlueRated ★ 4.5- Her Family Has No ProblemRated ★ 5.0
AnnihilationRated ★ 4.0
A Monster CallsRated ★ 4.5