Series
Ratings
18
Mr. SunshineRated ★ 5.0
The TyrantRated ★ 3.0- The FrogRated ★ 2.5
Individualist Ms. Ji YoungRated ★ 3.0
The HeirsRated ★ 4.5
ChernobylRated ★ 4.5
Fight For My WayRated ★ 5.0
Hot Stove LeagueRated ★ 4.5
ExtracurricularRated ★ 5.0
Money Heist season 1Rated ★ 5.0
Money Heist season 2Rated ★ 5.0
SKY CastleRated ★ 4.5
VagabondRated ★ 3.5
Chief of Staff Season 1Rated ★ 5.0
The Aide: People Make The World Go Round Season 2Rated ★ 5.0
My MisterRated ★ 5.0
Hotel Del LunaRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0