Movies
Ratings
1152
Tidal WaveRated ★ 3.5
Hedwig and the Angry InchRated ★ 4.5
Send HelpRated ★ 5.0
MantisRated ★ 4.0
The Thursday Murder ClubRated ★ 4.0
The Act of KillingRated ★ 5.0
ItRated ★ 1.0
SaltRated ★ 4.0
1408Rated ★ 4.5
American PsychoRated ★ 4.0
The BabadookRated ★ 4.5
Insidious: Chapter 3Rated ★ 3.5
Event HorizonRated ★ 3.5
A Quiet PlaceRated ★ 3.0
The Conjuring 2Rated ★ 3.0
The MediumRated ★ 4.5
Late Night With the DevilRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.5
28 Years LaterRated ★ 4.5
Ready or NotRated ★ 5.0