Series
Ratings
71- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
Baby ReindeerRated ★ 4.0
The 8 ShowRated ★ 2.0
The Glory Part 2Rated ★ 3.5
Death's GameRated ★ 3.5
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
Mask GirlRated ★ 3.5
The BequeathedRated ★ 3.5
Brush Up LifeRated ★ 4.5
Dr. Romantic Season 3Rated ★ 4.0- InuYashaRated ★ 5.0
Beef Season 1Rated ★ 4.0
Recipe for FarewellRated ★ 5.0
Reborn RichRated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Wednesday Season 1Rated ★ 3.5
True BloodRated ★ 3.5
True BloodRated ★ 3.5