Series
Ratings
262
The Bear Season 1Rated ★ 3.0
Shameless Season 11Rated ★ 5.0
ShamelessRated ★ 3.0
ShamelessRated ★ 3.0
ShamelessRated ★ 3.0
ShamelessRated ★ 4.0
ShamelessRated ★ 4.0- ShamelessRated ★ 4.0
- ShamelessRated ★ 5.0
- ShamelessRated ★ 5.0
- ShamelessRated ★ 4.0
ShamelessRated ★ 5.0
The Last of Us Season 2Rated ★ 2.5
The Last of Us Season 1Rated ★ 4.0
Blossoms ShanghaiRated ★ 2.0
Chainsaw ManRated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
Melo MovieRated ★ 3.0
Family PlanRated ★ 2.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0