Movies
Ratings
478
TenetRated ★ 4.0
JokerRated ★ 4.0
SoulRated ★ 4.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5
1917Rated ★ 4.5
DuneRated ★ 4.0
Ex MachinaRated ★ 3.0
Zero Dark ThirtyRated ★ 4.0
Dark Figure of CrimeRated ★ 4.0
DefaultRated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
The NunRated ★ 2.0
SearchingRated ★ 4.5
Wonder WomanRated ★ 3.0
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 3.0
Late SpringRated ★ 2.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.5
Ocean's EightRated ★ 3.0
Deadpool 2Rated ★ 3.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.5