Movies
Ratings
815
Blue JasmineRated ★ 4.0
Take This WaltzRated ★ 4.0
HoppersRated ★ 3.5
NocturneRated ★ 3.5
The Magnificent AmbersonsRated ★ 3.0
Citizen KaneRated ★ 4.0
The BirdsRated ★ 3.0
Airplane!Rated ★ 3.0
NotoriousRated ★ 3.5
Die, My LoveRated ★ 3.5
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.5
Nobody Loves MeRated ★ 4.0
3-IronRated ★ 3.5
Do the Right ThingRated ★ 4.0
Chang GyeongRated ★ 2.0- SympathyRated ★ 1.0
- 모과Rated ★ 1.5
My Octopus TeacherRated ★ 3.5
A MuseRated ★ 2.5
The Thirteenth FloorRated ★ 2.5