Series
Ratings
122
Law SchoolRated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 3.5- Fullmetal AlchemistRated ★ 3.5
Sgt. FrogRated ★ 3.5- Show Me The Money 2Rated ★ 3.0
- Show Me The Money 5Rated ★ 4.0
New Recruit Season 1Rated ★ 3.0- 원피스 2기Rated ★ 3.5
- RAP:PUBLICRated ★ 3.5
- Physical: AsiaRated ★ 3.0
Society Game Season 2Rated ★ 4.0
Society GameRated ★ 4.5- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 3.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Mob Psycho 100 Ⅲ Season 3Rated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 1.0
Trigun StampedeRated ★ 3.5
The Devil's Plan 2Rated ★ 2.0
The Falcon and the Winter SoldierRated ★ 3.0