Titles you rated
Face/OffRated ★ 4.0
The Family ManRated ★ 4.0
FrequencyRated ★ 3.0
Hide and SeekRated ★ 3.0
Cruel IntentionsRated ★ 4.0
TaxiRated ★ 5.0
BabelRated ★ 4.0
The AviatorRated ★ 3.0
Into the WildRated ★ 5.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 3.0
National SecurityRated ★ 3.0
Jack ReacherRated ★ 2.0
Cloud AtlasRated ★ 5.0
Die Hard: With a VengeanceRated ★ 4.0
What Women WantRated ★ 4.0
Taken 2Rated ★ 2.0
The BodyguardRated ★ 3.0
The MummyRated ★ 3.0
National Treasure: Book of SecretsRated ★ 3.0
ArmageddonRated ★ 4.0