Titles you rated
The Imitation GameRated ★ 4.5
Escape from MogadishuRated ★ 4.0
The MercilessRated ★ 4.0
Knives OutRated ★ 4.5
Believer: extended cutRated ★ 4.0
Samjin Company English ClassRated ★ 3.0
BirthdayRated ★ 4.5
Frozen IIRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
AladdinRated ★ 4.5
Get OutRated ★ 4.5
TenetRated ★ 4.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.5
Little WomenRated ★ 3.0
Call Me by Your NameRated ★ 2.5
Inseparable BrosRated ★ 2.5
Ford v FerrariRated ★ 3.0
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
The PriestsRated ★ 4.0
The Accidental DetectiveRated ★ 4.0