Movies
Ratings
490
Avatar: Fire and AshRated ★ 5.0
Wicked: For GoodRated ★ 5.0
The Worst Person in the WorldRated ★ 4.0
The Wonderful Story of Henry SugarRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 4.0
Memories of MatsukoRated ★ 5.0
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
I Can SpeakRated ★ 5.0
Hear Me: Our SummerRated ★ 3.5
King and the ClownRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 3.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.5
LolitaRated ★ 3.5
Castaway on the MoonRated ★ 4.0
ConclaveRated ★ 5.0
The Truman ShowRated ★ 5.0
The HelpRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 5.0
ElioRated ★ 5.0
KPop Demon HuntersRated ★ 5.0