Series
Ratings
21- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.5
Skip and LoaferRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 3.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
Hellbound Season 2Rated ★ 3.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
Mask GirlRated ★ 3.0
Heartstopper Season 2Rated ★ 3.5
D.P. Season 2Rated ★ 3.0
D.P.Rated ★ 4.0
Taxi DriverRated ★ 3.5
Heartstopper Season 1Rated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Juvenile JusticeRated ★ 4.0
Our Beloved SummerRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Hellbound Season 1Rated ★ 4.0
Paik's SpiritRated ★ 2.0
Alice in BorderlandRated ★ 3.5