Movies
Ratings
51
King and the ClownRated ★ 5.0
ShineRated ★ 4.0
The ReaderRated ★ 4.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 4.5
Past LivesRated ★ 4.5
ZoeRated ★ 3.5
Typhoon ClubRated ★ 4.0
Kids ReturnRated ★ 4.0
BreathlessRated ★ 4.0
The Lovers on the BridgeRated ★ 4.0
DeliriousRated ★ 3.5
Rust and BoneRated ★ 4.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.0
Happy TogetherRated ★ 4.0
Adrift in TokyoRated ★ 3.5
MaborosiRated ★ 3.5
BraveheartRated ★ 4.0
PhiladelphiaRated ★ 4.0
Edward ScissorhandsRated ★ 4.5
Wings of DesireRated ★ 4.0