Series
Ratings
29
Time Between Dog And WolfRated ★ 4.0
Protect the BossRated ★ 4.5
God's Gift - 14 DaysRated ★ 4.0
Tree With Deep RootsRated ★ 4.5
The LegendRated ★ 4.0
Rustic PeriodRated ★ 3.5
Personal TasteRated ★ 4.0
JumongRated ★ 4.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 4.5
IRISRated ★ 4.0
New HeartRated ★ 4.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0
School 2013Rated ★ 3.0
Master's SunRated ★ 4.5
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.5
Jewel in the PalaceRated ★ 4.5
The Greatest LoveRated ★ 4.5
Dream HighRated ★ 3.5
Master of StudyRated ★ 3.0