Series
Ratings
132
Battle of FatesRated ★ 3.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 2.5
Weak Hero Class 1Rated ★ 4.0
Bridgerton Season 4Rated ★ 3.5
Bridgerton Season 3Rated ★ 3.0
Bridgerton Season 2Rated ★ 3.0
BridgertonRated ★ 4.0
The Art of SarahRated ★ 3.5
Orange Is the New BlackRated ★ 4.0
Badly In Love Season 1Rated ★ 3.0
Orange Is the New BlackRated ★ 4.0
Can You Translate This Love?Rated ★ 2.5
Mask GirlRated ★ 3.5
Hacks Season 4Rated ★ 5.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.0- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 3.5
- Pro BonoRated ★ 3.5
QueenmakerRated ★ 3.5
The Price of ConfessionRated ★ 3.5
Incomplete LifeRated ★ 3.5