Series
Ratings
93
DexterRated ★ 3.0
DexterRated ★ 3.5
DexterRated ★ 4.0
DexterRated ★ 3.5
DexterRated ★ 4.5
DexterRated ★ 4.5- DexterRated ★ 4.5
DexterRated ★ 4.5
Stranger Things Season 5Rated ★ 5.0- Soul EaterRated ★ 4.0
How I Met Your MotherRated ★ 4.0
How I Met Your MotherRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.5
How I Met Your MotherRated ★ 4.5
How I Met Your MotherRated ★ 4.5
How I Met Your MotherRated ★ 5.0
It's Bruno!Rated ★ 4.0
The Office Season 9Rated ★ 5.0
Future ManRated ★ 4.0
The Office Season 8Rated ★ 4.0