Series
Ratings
17
Weak Hero Class 1Rated ★ 4.5
Bloodhounds Season 1Rated ★ 4.0
Land of the LustrousRated ★ 5.0- Pretty Rhythm: Rainbow LiveRated ★ 4.0
Can You Translate This Love?Rated ★ 3.5
The Art of SarahRated ★ 4.0
The Devil's JusticeRated ★ 3.0- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.0
If My Favorite Pop Idol Made it to the Budokan, I Would DieRated ★ 4.0- Rosen MaidenRated ★ 4.0
My DearestRated ★ 5.0
Dynamite KissRated ★ 4.5
We Married as a Job!Rated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.5
The HeirsRated ★ 4.0
The Scholar Who Walks the NightRated ★ 3.0