Series
Ratings
168
Yellow BootsRated ★ 3.5
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 5.0
Money's WarfareRated ★ 4.0
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 3.5
Cheer Up, Mr. Kim!Rated ★ 4.0
Dong YiRated ★ 5.0- The Woman Who Married Three TimesRated ★ 4.0
Stairway to HeavenRated ★ 4.5
Rustic PeriodRated ★ 5.0
Princess HoursRated ★ 3.5
Full HouseRated ★ 4.0
JumongRated ★ 5.0
Winter SonataRated ★ 4.5
Beethoven VirusRated ★ 4.0
Lovers in ParisRated ★ 5.0
Autumn in My HeartRated ★ 5.0
NCISRated ★ 4.5
NCISRated ★ 4.5
NCISRated ★ 4.5
NCISRated ★ 4.5