Series
Ratings
29- Magical Girl Madoka MagikaRated ★ 3.5
Crime Scene ZeroRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 2.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 2.5
Jujutsu KaisenRated ★ 2.5
The Good PlaceRated ★ 5.0
Skip and LoaferRated ★ 4.5- Love in the Big CityRated ★ 3.0
Play It Cool, GuysRated ★ 1.5
Slam DunkRated ★ 3.5
Spice Up Our LoveRated ★ 3.0
No Gain No LoveRated ★ 3.5
UnnaturalRated ★ 4.0
MIU404Rated ★ 3.5
Violet EvergardenRated ★ 1.0- The Time of FeverRated ★ 3.0
BANANA FISHRated ★ 3.0
Blue LockRated ★ 2.5
Delicious in DungeonRated ★ 3.0
Kaiju No. 8Rated ★ 3.0