Series
Ratings
21
Doctor PrisonerRated ★ 4.5
Blue ExorcistRated ★ 4.0
The RebelRated ★ 3.5
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 3.5
Lucky RomanceRated ★ 4.5
Prison Break Season 3Rated ★ 3.0
Solitary GourmetRated ★ 4.0- おっさんずラブ SPRated ★ 1.0
- Akashic Records of Bastard Magic InstructorRated ★ 5.0
Master's SunRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 4.0
Doctor StrangerRated ★ 4.0
HealerRated ★ 4.0- Men on a MissionRated ★ 2.0
The Vineyard ManRated ★ 5.0
SignRated ★ 5.0
SignalRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 5.0
One Punch ManRated ★ 5.0