Titles you rated
Long VacationRated ★ 5.0- 천하제빵Rated ★ 1.5
- The Genius Paik Season 3Rated ★ 3.0
My Hero Academia: Vigilantes Season 2Rated ★ 3.5
Frieren: Beyond Journey's End Season 2Rated ★ 4.5- Oshi no Ko Season 3Rated ★ 3.5
Sword Art Online Alicization - War of UnderworldRated ★ 1.5- Sgt. FrogRated ★ 4.0
Sword Art Online: AlicizationRated ★ 2.0
Sword Art Online IIRated ★ 3.0- 짱구는 못말려Rated ★ 4.0
Sword Art OnlineRated ★ 3.0- Sgt. FrogRated ★ 4.0
Sgt. FrogRated ★ 4.0- 극한84Rated ★ 4.0
Chef & My Fridge Season 2Rated ★ 3.5- SHOW ME THE MONEY 12Rated ★ 0.5
- Three Idiots in KenyaRated ★ 3.5
- 주관식당Rated ★ 3.0
- Sing Again Season 4Rated ★ 3.5