Series
Ratings
41
Slam DunkRated ★ 4.5
Dead SetRated ★ 3.5
원피스 1기Rated ★ 5.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.0
His and Her CircumstancesRated ★ 3.5- Men on a MissionRated ★ 4.0
Fight For My WayRated ★ 3.0
GoblinRated ★ 5.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 4.0
All InRated ★ 4.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0
Full HouseRated ★ 4.0- Brilliant LegacyRated ★ 3.0
IRISRated ★ 4.0
Master of StudyRated ★ 3.5
City HunterRated ★ 4.0
Empress MyeongseongRated ★ 3.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 2.0
Doctor StrangerRated ★ 4.0