Series
Ratings
27
Adult TraineeRated ★ 1.5
My Dearest NemesisRated ★ 3.0
SKY CastleRated ★ 3.5
The Uncanny Counter Season 2: Counter PunchRated ★ 1.0
The Uncanny Counter Season 1Rated ★ 3.0
The School Nurse FilesRated ★ 4.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 5.0
When the Camellia BloomsRated ★ 5.0
A Shop for KillersRated ★ 4.5
The Office Blind DateRated ★ 3.0
Run OnRated ★ 4.5
Moving Season 1Rated ★ 5.0
Sweet and Sour ChickenRated ★ 3.0
Be MelodramaticRated ★ 5.0
Twinkling WatermelonRated ★ 5.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 4.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5