Movies
Ratings
1147
UprisingRated ★ 3.5
NowhereRated ★ 3.0
BugoniaRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
SlalomRated ★ 2.5
Wild TalesRated ★ 3.5
Dream ScenarioRated ★ 3.0
Bring Her BackRated ★ 3.0
The DescentRated ★ 3.0
Primal FearRated ★ 4.0
The Lives of OthersRated ★ 3.5
The RitualRated ★ 3.0
Love in the Big CityRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
Because I Hate KoreaRated ★ 3.0
Perfect DaysRated ★ 4.0
Hillbilly ElegyRated ★ 3.0
The Shadow In My EyeRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 4.0