Series
Ratings
21
D.P.Rated ★ 4.0
The Bear Season 1Rated ★ 5.0
NarcosRated ★ 5.0
The Queen's GambitRated ★ 4.0
The Devil's Hour Season 1Rated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 5.0
A Time Called YouRated ★ 0.5
Reborn RichRated ★ 4.0
When the Camellia BloomsRated ★ 4.0
My Liberation DiaryRated ★ 3.5
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 4.0
Peaky BlindersRated ★ 4.0
Peaky BlindersRated ★ 5.0
Peaky BlindersRated ★ 5.0
Peaky BlindersRated ★ 5.0
Peaky BlindersRated ★ 5.0
Narco-SaintsRated ★ 4.5
BansheeRated ★ 5.0- BansheeRated ★ 5.0
- BansheeRated ★ 5.0