Titles you rated
StrangerRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 3.0- DEATH NOTERated ★ 1.0
Band of BrothersRated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 5.0
The NewsroomRated ★ 5.0
One Punch ManRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 4.0- Midnight Diner Season 3Rated ★ 5.0
- Midnight Diner Season 2Rated ★ 5.0
A Gentleman's DignityRated ★ 2.0- Midnight Diner Season 1Rated ★ 4.5
Solitary Gourmet Season 5Rated ★ 5.0
Solitary Gourmet Season 4Rated ★ 5.0
Nodame CantabileRated ★ 4.0
Solitary Gourmet Season 3Rated ★ 5.0
Solitary Gourmet Season 2Rated ★ 4.5
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Solitary GourmetRated ★ 5.0