Titles you rated
- DopesickRated ★ 4.5
- The Big CRated ★ 3.0
The Big CRated ★ 3.5
The Lincoln Lawyer Season 2Rated ★ 3.0
The Lincoln Lawyer Season 1Rated ★ 3.5
Bridgerton Season 4Rated ★ 2.5
The Newsreader Season 3Rated ★ 3.5
The Newsreader Season 2Rated ★ 3.5
The Newsreader Season 1Rated ★ 4.0
Love StoryRated ★ 3.0
Heartbreak High Season 1Rated ★ 3.0
Baby ReindeerRated ★ 4.0
One DayRated ★ 3.5
The Great Season 3Rated ★ 3.0
The Great Season 2Rated ★ 3.5
Jury DutyRated ★ 4.0
Fool Me OnceRated ★ 3.5
The GreatRated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 3.5
Feel GoodRated ★ 4.0