Series
Ratings
143
Splash Splash LoveRated ★ 5.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.5
She Was PrettyRated ★ 3.5
Twenty Years OldRated ★ 2.0
Her Lovely HeelsRated ★ 3.0
Dr. FrostRated ★ 3.0
Potato Star 2013QR3Rated ★ 3.5
Witch Yoo HeeRated ★ 2.5
Hello, FranceskaRated ★ 3.0
Soonpoong ClinicRated ★ 4.0
Prince HoursRated ★ 2.0
I am Your TeacherRated ★ 4.0- Hometown Over the Hill Season 2Rated ★ 2.0
Princess HoursRated ★ 3.5
Becoming a BillionaireRated ★ 4.0
Prime Minister and IRated ★ 1.5
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 3.0
Wang's FamilyRated ★ 2.0
City HunterRated ★ 3.5
Paradise RanchRated ★ 1.5