Series
Ratings
111
Rule the WorldRated ★ 3.5
Bridal MaskRated ★ 5.0
DoctorsRated ★ 4.0
OverlordRated ★ 5.0
OverlordRated ★ 5.0
OverlordRated ★ 5.0
Sleepy Princess in the Demon CastleRated ★ 5.0- Phantom Singer SpecialRated ★ 0.5
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.0
Relying on Heaven to Slaughter DragonsRated ★ 0.5
The Legend of Dragon PearlRated ★ 0.5- Free and Easy: The Rookie Densuke HamasakiRated ★ 0.5
Ransom Season 1Rated ★ 0.5
Assassination ClassroomRated ★ 3.0
Your Home is My BusinessRated ★ 0.5- Men on a MissionRated ★ 0.5
Here Comes Robo KDI-109!Rated ★ 0.5
Hidden SingerRated ★ 0.5- Phantom SingerRated ★ 0.5
- The Friends in MacauRated ★ 0.5