Series
Ratings
39
GhostRated ★ 4.0
Cinderella's StepsisterRated ★ 4.5
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
Master's SunRated ★ 5.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.0
The Greatest LoveRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
High KickRated ★ 5.0
Gossip GirlRated ★ 4.0
HouseRated ★ 5.0
HouseRated ★ 5.0
HouseRated ★ 5.0
Gossip GirlRated ★ 3.0
Modern FamilyRated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 8Rated ★ 5.0
Gossip GirlRated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 7Rated ★ 4.5
HouseRated ★ 5.0