Movies
Ratings
112
Black PantherRated ★ 4.0
The MayorRated ★ 3.0
Kick-AssRated ★ 3.0
Confidential AssignmentRated ★ 2.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.0
Insadong ScandalRated ★ 2.5
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 3.5
MulanRated ★ 3.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 3.0
Minority ReportRated ★ 4.0
Ant-ManRated ★ 3.5
21Rated ★ 3.0
The KingRated ★ 3.0
Edge of TomorrowRated ★ 3.0
Now You See Me 2Rated ★ 3.5
LUCK KEYRated ★ 2.5
King and the ClownRated ★ 3.0
The Yellow SeaRated ★ 3.5
Real SteelRated ★ 2.5