Series
Ratings
13
Sleepy Princess in the Demon CastleRated ★ 5.0- HUNTER×HUNTERRated ★ 3.0
Made In AbyssRated ★ 4.0
원피스 1기Rated ★ 5.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
D.P. Season 2Rated ★ 4.0
MashleRated ★ 5.0
Oshi no KoRated ★ 5.0
Blue LockRated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 5.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 4.5
Tokyo RevengersRated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 5.0