Series
Ratings
52
Breaking BadRated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 4.0
JoJo's Bizarre Adventure: Golden WindRated ★ 3.5
Chainsaw ManRated ★ 4.0
The Bear Season 4Rated ★ 4.0
The Bear Season 3Rated ★ 3.5
The Bear Season 2Rated ★ 5.0
The Bear Season 1Rated ★ 4.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.5
Adventure by Accident Season 2Rated ★ 5.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.5
Hell's Kitchen: All-StarsRated ★ 3.5
Hell's Kitchen: Las VegasRated ★ 3.5
Hell's Kitchen: Rookies vs. VeteransRated ★ 3.5
Narco-SaintsRated ★ 4.0
A Dance From AfarRated ★ 3.5
STEINS;GATERated ★ 3.5
Our Beloved SummerRated ★ 4.0
Bloody Game Season 1Rated ★ 3.0
Blue TowerRated ★ 4.0