Titles you rated
The Art of SarahRated ★ 3.5
The Price of ConfessionRated ★ 4.0- Steel Troops WRated ★ 5.0
Queen MantisRated ★ 2.0
You and Everything ElseRated ★ 3.5- 하트페어링Rated ★ 4.0
- Unknown SeoulRated ★ 4.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
내가 죽기 일주일 전Rated ★ 3.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.5
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 2.0
KarmaRated ★ 3.5- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 5.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 5.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0