Movies
Ratings
357
Inglourious BasterdsRated ★ 5.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.5
New WorldRated ★ 4.0
AustenlandRated ★ 4.0
PhilomenaRated ★ 4.0
SearchingRated ★ 5.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 5.0
R-PointRated ★ 2.5
FuryRated ★ 4.5
Death NoteRated ★ 2.5
The Divine WeaponRated ★ 2.5
Criminal ConspiracyRated ★ 4.0
A Dirty CarnivalRated ★ 3.5
The Lion KingRated ★ 4.0
CinderellaRated ★ 4.0
Becoming JaneRated ★ 4.5
A Hard DayRated ★ 4.0
The King's SpeechRated ★ 4.5
FlubberRated ★ 4.0
AlwaysRated ★ 4.0