Series
Ratings
23
Between Friendship and LoveRated ★ 4.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0
Grey's AnatomyRated ★ 4.0
IRISRated ★ 4.5
Love Playlist Season 2Rated ★ 4.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.0
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 4.0
Tokyo GhoulRated ★ 4.0
One Punch ManRated ★ 3.0- Men on a MissionRated ★ 5.0
The Prince of TennisRated ★ 3.0
Dong YiRated ★ 3.5
Band of BrothersRated ★ 3.0
Grey's AnatomyRated ★ 4.0- Grey's AnatomyRated ★ 3.5
Game of ThronesRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 4.0
Beethoven VirusRated ★ 4.0
Grey's AnatomyRated ★ 4.0
Love Playlist Season 1Rated ★ 4.0