Series
Ratings
64
Tree With Deep RootsRated ★ 5.0
Heard It Through the GrapevineRated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 5.0
My Little TelevisionRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 4.0
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 3.5
WestworldRated ★ 4.5
What's Wrong with Secretary KimRated ★ 3.0
Squad 38Rated ★ 3.0
Hotel Del LunaRated ★ 3.5
STEINS;GATERated ★ 5.0
House of CardsRated ★ 5.0
Our Beloved SummerRated ★ 4.5
Six Flying DragonsRated ★ 5.0
Bridal MaskRated ★ 4.0
One Punch ManRated ★ 5.0
Stranger Season 2Rated ★ 2.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
Jujutsu KaisenRated ★ 4.0
The Queen's GambitRated ★ 5.0