Series
Ratings
270
Bridgerton Season 4Rated ★ 4.0
Agatha Christie's Seven DialsRated ★ 2.5
Kita-kun ga Kawai Sugitete ni Amaru no de, Sannin de Share-suru Koto ni Shimashita.Rated ★ 2.5
When Destiny Brings the DemonRated ★ 3.5
Their MarriageRated ★ 3.0
A Murderous Affair in Horizon TowerRated ★ 4.0
My Special OneRated ★ 3.5
Chosen HomeRated ★ 4.0
Melody of Golden AgeRated ★ 2.5
Hacks Season 2Rated ★ 3.5
Hacks Season 1Rated ★ 3.0
Love Game in Eastern FantasyRated ★ 4.0
Blossoms ShanghaiRated ★ 3.5- Hey Handsome! Season 2Rated ★ 4.5
Ano Toki Kiss Shite OkebaRated ★ 4.0
Undercover Investigator Matsushita KoheiRated ★ 3.5
Ginny & Georgia Season 3Rated ★ 4.0
Black DovesRated ★ 3.5
Dept. QRated ★ 4.0
Wave MakersRated ★ 3.5