Movies
Ratings
413
Now You See Me 2Rated ★ 3.5
The Accidental DetectiveRated ★ 3.5
The ThroneRated ★ 3.5
Now You See MeRated ★ 5.0
Don JonRated ★ 3.0
Inside MenRated ★ 4.0
DivergentRated ★ 3.5
AVP: Alien vs. PredatorRated ★ 3.5
In TimeRated ★ 4.0
The WailingRated ★ 3.5
The HelpRated ★ 4.0
Very Good GirlsRated ★ 3.0
The Advocate: A Missing BodyRated ★ 3.5
The Exclusive: Beat the Devil's TattooRated ★ 2.5
The PriestsRated ★ 4.0
HerRated ★ 3.5
A Violent ProsecutorRated ★ 4.5
AmadeusRated ★ 3.5
The MartianRated ★ 3.5
The HimalayasRated ★ 3.0