Series
Ratings
97
Coffee PrinceRated ★ 3.5
Good or Bad Dong JaeRated ★ 3.5
Pachinko Season 1Rated ★ 5.0- 사상검증구역: 더 커뮤니티Rated ★ 5.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.5
BOYS PLANETRated ★ 3.5- Sister's Slam DunkRated ★ 4.0
- Charingeon Jwippuldo Eobsjiman Season 2Rated ★ 5.0
- Charingeon Jwippuldo EobsjimanRated ★ 5.0
Just an ExcuseRated ★ 4.0
The HeirsRated ★ 3.5
The One Day Destruction Entered the Front Door of My HouseRated ★ 2.5
EXchange Season 2Rated ★ 5.0
Crime SceneRated ★ 4.5
Fool Me OnceRated ★ 5.0
Political FeverRated ★ 5.0
GlitchRated ★ 3.0
Law SchoolRated ★ 4.0
GBRB: Reap What You SowRated ★ 4.0