Series
Ratings
200
Partners for JusticeRated ★ 5.0
Demon SlayerRated ★ 5.0
SEAL TeamRated ★ 5.0
SEAL TeamRated ★ 5.0
MistyRated ★ 5.0
Penny DreadfulRated ★ 5.0
Penny DreadfulRated ★ 5.0
Be MelodramaticRated ★ 3.5
Queen of MysteryRated ★ 3.5
Killing EveRated ★ 3.5
Hot Stove LeagueRated ★ 5.0- Mobile Suit Gundam UC RE:0096Rated ★ 4.0
When the Camellia BloomsRated ★ 5.0
The Good DetectiveRated ★ 4.0
Killing EveRated ★ 4.0
GrimmRated ★ 4.5
HomelandRated ★ 4.0
Killing EveRated ★ 4.5
S.W.A.T. Season 2Rated ★ 4.5
True BloodRated ★ 3.0