Titles you rated
- Damn Good CompanyRated ★ 5.0
Prison Break Season 2Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 3.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.0
Prison Break Season 1Rated ★ 5.0- DEATH NOTERated ★ 4.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0
Criminal MindsRated ★ 4.0
Criminal MindsRated ★ 4.0
Criminal MindsRated ★ 4.0- War of MoneyRated ★ 5.0
Criminal MindsRated ★ 4.0
Criminal MindsRated ★ 5.0
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 5.0